Eesti naiskond kaotas kolmandal mängupäeval Bosnia vastu avageimi kindlalt 17:25, teise aga minimaalse vahega 23:25. Kolmandas geimis leiti suurepärane rütm ning võeti ülekaalukas 25:13 võit. Sellega eestlaste edu piirdus, sest neljas geim kuulus jällegi selgelt 25:19 Bosniale. Naiskonna resultatiivseimad olid eile 18 punkti toonud Nette Peit ja 12 silma kogunud Anu Ennok. Blokis jäädi vastastele alla 4:11, pallinguässades 8:10 ning sarnaselt eelmistele päevadele tehti meeletult omavigu (39 Bosnia 26 vastu).

Naiste I ringi 1. alagrupi võitis täiseduga Rootsi, keda Eesti eelmise nädala kontrollmängudes selgelt võitis. Teisena kindlustas pääsu järgmisse ringi Läti naiskond. Esimese ringi turniiriga piirdusid selles alagrupis Norra ja Gruusia naised, vahendab volley.ee.

Eile lõppesid mängud ka kolmes meeste I ringi alagrupis. Alagruppide võitjatena jõudsid teise ringi Moldova, Makedoonia ja üllataja Norra. Moldova võitis kolmes mängust kolm, võtmerolli mängisid võistkonnas mullu Rakvere VK ridadesse kuulunud sidemängija Marin Lescov ja nurgaründaja Denis Sintov. Norra meeskond oli otsustavas kohtumises napilt 3:2 üle korraldaja Ungarist, võitjate üks põhitegijaid turniiril oli kahel hooajal Selver Tallinna meeskonna ridadesse kuulunud Mathias Loftesnes.

Eesti, Slovakkia ja Kreekaga liitub II ringi C-alagrupis kolme alagrupi parim teise koha saanud meeskond, kelleks osutus Ungari. Ungari võitis enne eilset 2:3 kaotust "kuivalt" 3:0 nii Šveitsi kui Bosnia ja Hertsegovina. Ungarlaste suurim staar on möödunud hooajal Poola meeskonnas Rzeszowi Asseco Resovia (Euroopa Meistrite Liiga 5. koht!) mänginud Peter Veres. Kogenud 35-aastane ja 2 meetri pikkune nurgaründaja on karjääri jooksul mänginud nii Hispaania, Itaalia kui Venemaa tippklubides.