Kaks esimest geimi võitis Kohila kindlalt, kuid kolmandas õnnestus TTÜ-l tänu Reelika Raabi kümnele järjestikusele servile 12:18 kaotusseis 22:18 eduseisuks pöörata ning mõni minut hiljem ka geimi 25:21 võit vormistada. Ka neljandas geimis õnnestus TTÜ-l kaotusseisust välja tulla ning seisul 24:21 omati kolme geimpalli, ent ühtegi neist realiseerida ei õnnestunud. Kohila võitis viis punkti järjest ning kindlustas 26:24 geimivõiduga ka matšivõidu.

Mängu ülekaalukalt parim oli Kohila diagonaalründaja Kertu Laak, kes tõi 27 punkti (+21). TTÜ resultatiivseimaks kerkis 16 punktiga (+3) Raap.

Valitsev Eesti võrkpallimeister Kohila võitis viimati karikavõistlused 2014. aastal, mullu ja tunamullu saadi finaalis TTÜ-lt kaotus.

Täna kell 19.00 algab meeste karikafinaal Tallinna Selveri ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel.