DELFI TŠEHHIS: Oliver Venno: olen üldiselt vana rahu ise, aga täna läksin minagi närvi

Kuidas hindab Venno oma hetkevormi?
Eesti - Rumeenia võrkpall
Oliver Venno meeskonnakaaslastega avageimi võitu tähistamas.Foto: Robin Ristmäe, Robin Ristmäe/EVF

Eesti võrkpallikoondis kaotas täna EM-valikturniiril Jablonecis Rumeeniale 1:3 ning langes alagrupis kolmandaks. Kehva partii tegid täna paraku mõlemad meie diagonaalründajad, nii Oliver Venno kui Renee Teppan (kasutegur kahe peale kokku 0).

"Olime kõik kuidagi närvilised väljakul - iga pisiasi viis endast välja. Oli hetki, kus elasime üksteisele kaasa, kuid oli ka hetki, kui sõimasime üksteist. Olen üldiselt vana rahu ise, aga täna läksin minagi mingil hetkel närvi," ütles Venno pärast mängu.

Vahetusest väljakule pääsenud, kuid lõpus tagasi pingile suundunud Venno realiseeris täna 21 tõstest 9, ent eksis nii rünnakul kui servil kolm korda.

"Tulin mängu kenasti sisse, aga siis vajusin ära," tunnistas 26-aastane tartlane.

Kuidas hindab Venno aga üleüldiselt oma hetkevormi?

"Juuli alguses Euroopa liiga finaalturniiril olin pikast hooajast väsinud (Venno langes seal varumeheks - toim), aga praegu kindlasti selles asi pole. Tean, et suudan paremini mängida kui senisel valikturniiril olen näidanud. Oleme koondisena hetkel lihtsalt ebakindlad - väsimust, füüsilist ega vaimset, ei tohiks kellelgi olla, pigem tahavad kõik nii jõusaalis kui pallitrennides lisa teha."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare