Mängu murdepunktiks sai avageimi lõpp, kui Lubin jäi 16:22 ja 21:24 kaotusseisu. Vastaste geimpallil eksis Lubini nurgamees ründelöögil ning paistis, et geim ongi kaotatud. Viimase õlekõrrena kasutas Cretu võimalust vaadata videokordust ning selgus, et üks pealinnaklubi mängijatest oligi olnud punkti ajal võrgus. Punkt Lubinile.

Nii sai alguse Lubini võimas lõpuspurt, kus oma osa oli ka aastatel 2008-2011 Eestis leiba teeninud Dmitri Pašitski blokil. Lubin võitis geimi 29:27.

Avageimi kaotusest Varssav, kes esimeses ringis oli Lubini võitnud 3:1, üle enam ei saanudki ning kaks järgmist geimi kaotati juba kindlalt, 17:25 ja 17:25.

PlusLigas debüüthooaega tegev Lubin jätkab kuuendal kohal, olles kogunud 34 punkti. Neljandal kohal paiknevast Bydgoszczist lahutab kaevanduslinna nüüd vaid kolm punkti. 24 punkti kogunud Varssav langes tabelis üheksandaks. Play-off'i pääsevad põhiturniiri kaheksa paremat.