Koduväljakul noppis ülimagusa võidu Rikbergi tööandja, kes alistas Meistrite liigaski palliva Maaseiki 3:0 (25:23, 25:19, 26:24). Mõlemad eestlased tegid kaasa kõik kolm geimi, mille jooksul jäi Tammemaa saldoks kaheksa punkti rünnakul ja üks servil, kirjutab volley.ee. Matši kangelaseks kerkis Meneni poolakast nurgaründaja Janusz Gorski, kes paugutas koguni kümme (!) ässpallingut. Neist neli tulid kolmandas geimil seisult 22:24 kuni matšivõiduni.

Eestlased noppisid nädalavahetusel võidupunkte aga ka nii Poola, Slovakkia, Soome kui ka Tšehhi meistrisarjades. Andres Toobali koduklubi VK Prievidza startis Slovakkias 3:0 (25:15, 25:16, 25:20) võiduga COP Trenčíni üle. Rahvusmeeskonna sidemängija oli väljakul kahes esimeses geimis ja realiseeris sajaprotsendiliselt oma ainsa rünnakuürituse. Kõik kuus servi lõi Toobal väljaku piiridesse.

Naaberriigis Tšehhis startis edukalt Henri Treiali tööandja ČEZ Karlovarsko, kes alistas Odolena Voda meeskonna samuti 3:0 (25:20, 26:24, 25:15). Treial oli võistkonna paremuselt kolmas skooritegija, tuues tosin punkti. Rünnakul realiseeris keskblokeerija tosinast tõstest üheksa, lisaks kaks sulustamist ja üks ässpalling.

Soome meistrisarjas teenis Andrus Raadiku koduklubi Pielavesi Sampo nädalavahetusel kaks võitu. Alustuseks mängiti 3:1 (25:21, 25:22, 19:25, 25:20) üle Vantaa Ducks ja seejärel oldi 3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:13) paremad Akaa Volley´st. Mõlemad võidud nopiti seejuures võõral väljakul. Esimeses mängus tõi Raadik tosin punkti. Tema rünnakute realiseerimise protsent oli küll vaid 34, ent vastuvõtul oli Raadik selgelt oma meeskonna parim, saades kirja näitaja 80 protsenti. Teises matšis oli möödunud hooajal Soome põhiturniiri uue punktirekordi püstitanud eestlane üleplatsimees, panustades võitu 24 punkti ja jäädes 17ga plussi.

Võidukas start tuleb ka Poola liigast, kus Lubini Cuprum noppis koduväljakul MKS Będzini üle 3:0 (25:19, 27:25, 25:12) edu. Nii Keith Pupart kui Robert Täht tõid rünnakuga kaheksa punkti. Pupartilt lisaks kaks blokki, Tähelt kolm ässpallingut.