Salo oli pühapäeval peetud mängus tulemusega 3:0 üle Oriveden Ponnistusest, eestlanna saagiks jäi 7 punkti, teatab volley.ee.

Mart Tiisaar ja Kuopio LEKA Volley kaotasid laupäeval peetud mängus napilt 1:3 Pielaveden Sampole. Tiisaar kogus kogu kohtumise resultatiivseimana 27 silma, sealjuures näitas ta kõrget kasutegurit +18. Rünnakuid realiseeris diagonaalründaja vägagi korraliku 58%-ga, kolm punkti kogus blokis ja ühe serviässast.

"Mul tuli viimase aja keskmine ära," ütles Tiisaar volley.ee-le, põhjendades kaotust sellega, et vastane lihtsalt tahtis rohkem võita. "Nad tulid hea isuga peale ning tegid hea mängu. Teise geimi alguses väänas meie põhisidemängija jala välja teise sidega jäi esimene tempo natuke soiku, see tegi omakorda nurgameeste elu raskemaks," võttis Tiisaar kohtumise kokku.

Pühapäeval oli Sampo vastaseks Karl Külaotsa meeskond Korson Veto, kes lahkus platsilt samuti kaotusega. Külaots sekkus igas geimis vahetusest ja tõi kokku neli punkti. Laupäeval sai KoVe meeskond võidurõõmu maitsta, kui 3:1 alistati Joensuu Liigariento. Selles mängus jäi Külaotsa kontosse +8 kasuteguri juures 11 punkti.

Tauno Lippu koduklubi Loimaa Hurrikaani jäi laupäeva õhtul tulemusega 1:3 alla Vammalan Lentopallo meeskonnale, eestlane sekkus vahetusest viimases geimis.

Salo juhib naiste meistrivõistlusi 50 punktiga, teisel kohal oleval Hämeenlinna PK-l on koos 41 silma. Meeste arvestuses on Hurrikaani 46 punktiga kolmas, LEKA Volley 39 punktiga viies ja KoVe üheksas (27).