Tänavusel hooajal Šveitsi liigas kõik mängud võitnud Volero kaitses edukalt tiitlit, saavutades koduväljakul peetud kolmandas esikohamängus Pfeffingeni üle 3:2 (-22, 17, 19, -15, 6) võidu, millega kindlustati endale juba kaheksas järjestikune tiitel, kirjutab volley.ee.

Seega jäi finaalseerias Sm'Aeschi saagiks kolm geimivõitu, sest koduväljakul peetud avamängus kaotati Volerole 1:3 (-17, -16, 20, -22) ja võõrsil peetud korduskohtumises 0:3 (-14, -22, -13) tulemusega. Veerandfinaalseerias vigastada saanud Ennok hiljem enam kodunaiskonda aidata ei saanud.

Möödunud hooajal, kui Ennok ja Pfeffingen saavutasid samuti hõbemedali, nopiti finaalseerias Zürichi esinduse vastu vaid üks geimivõit. Eestlanna koduklubi teenis tänavusel hooajal hõbemedali ka Šveitsi karikavõistlustel.