Ankara Ziraat Bankasi jäi koduväljakul toimunud vastasseisus avageimi 23:25 kaotusega lähima rivaali Ankara Maliye Milli Piyango vastu kaotusseisu, kuid suutis mängu pöörde tuua ja saavutada olulise 3:1 (-23, 22, 26, 22) võidu, vahendab volley.ee.

Teises ja kolmandas geimis vahetusest väljakule sekkunud ning neljandat juba algkoosseisus alustanud Oliver Venno püstitas 26 punktiga enda hooaja tippmargi, parandades eelmist tipptulemust kahe punkti võrra. Eesti koondise diagonaalründaja realiseeris 39-st tõstest 21 (54%) ja lisas koguni 5 blokipunkti. Lisaks üldisele punktisummale oli mängu parim ka eestlase kasutegur +17.

Bankasi senine põhidiagonaalründaja Marcus Nilsson alustas kolme esimest geimi põhikoosseisus, kuid ei suutnud õiget rütmi leida. Rootslane lõi kümnest rünnakust punktiks vaid kaks.

"Mäng kulges üle kivide ja kändude, aga otsustavatel hetkedel suutsime ennast kokku võtta ja saavutada vajalikud kolm punkti. Endal tuli kõik üsna hästi välja, vaid palling oleks võinud parem olla," võttis võidu kokku Venno.

29 punkti kogunud Bankasi hoiab turniiritabelis viiendat kohta, jäädes kolmandast ja neljandast võistkonnast maha kahe punktiga. Linnarivaal Maliye Milli Piyango on kuuendana saavutanud 24 silma.