VIDEOD ja FOTOD: Vaata Eesti vabavõitluse meistrivõistluste kaasakiskuvaid matše ja tulemusi!

(16)

Sel nädalavahetusel toimusid Tartu Ülikooli spordihoones Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses. Tänastest finaalidest tegi otseülekande Delfi TV.

Meistrivõistlused peeti IMMAFi amatöörreeglite järgi, kus matši kestus oli 3x3 minutit ning oluliseima erinevusena Eesti C-klassi amatöörreeglitest on maasvõitluses lubatud käelöögid pähe.

Võistlused täispikkuses:

Tulemused ja matšid:

1. -65,8 kg FINAAL
Marek SAAR (Rakvere Maadlus) vs Heikki-Albert TILK (Võimla)
VÕITJA: Heikki-Albert TILK (Võimla) alistusega (tagantkägistus) I raundis (2:03)

2. Naised -65,8 kg FINAAL
Ilona RÕŽENKOVA (3D Treening) vs Kadri VILBA (Võimla)
VÕITJA: Kadri VILBA (Võimla) alistusega (tagantkägistus) II raundis (1:51)

3. -70,3 kg FINAAL
Aldo RÄPO (Espoon Kehähait) vs Kaupo KOKAMÄGI (Võimla)
VÕITJA: Kaupo KOKAMÄGI (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)
-70,3 kg 3. koha teenis EMV I päeval välja Jaak RUDOV (3D Treening).

4. -77,1 kg FINAAL
Siim ASPERK (3D Treening) vs Andre NAEL (3D Treening)
VÕITJA: Siim ASPERK (3D Treening) alistusega (sirge käelukk) II raundis (2:58)

3. koha matš jäi ära - Tambet KAJAK ei pääsenud II päeva meditsiinilisest kontrollist läbi. 3. koha sai automaatselt Tambeti vastane Mario KALLAS (3D Treening).

Naised -77,1 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Helin PAARA (3D Treening).

5. -83,9 kg FINAAL
Roman MIROSCHNICHENKO (Iman) vs Ergo SALUS (3D Treening)
VÕITJA: Ergo SALUS (3D Treening) alistusega (anakondakägistus) III raundis (0:34)

3. koha matš jäi ära - Aleks KOHA ei pääsenud II päeva meditsiinilisest kontrollist läbi. 3. koha sai automaatselt Ronald SOOKAEL (3D Treening).

6. -93,0 kg FINAAL
Jaan ANGERJÄRV (Võimla) vs Vallo KAPPAK (MMAces)
VÕITJA: Jaan ANGERJÄRV (Võimla) kohtunike otsusega (ühehäälne) III raundis (3:00)

3. koha matš jäi Gert KOLGA loobumise tõttu (tervislikud põhjused) ära. 3. koha sai automaatselt Marek LAASIK (3D Treening).

7. -120,2 kg ainsa osalejana saab Eesti meistritiitli Ott OLLINO (3D Treening).