VIDEO | Pärnu Fightlandi skandaalne MMA matš on löönud kired lõkkele. Kumb siis ikkagi võitis? Purustaja vs Rosinapea vol 2

 (60)
Fightland Pärnu spordihoones
Fightland Pärnu spordihoonesFoto: Ago Tammik

Pärnu Fightlandil sai Kaijo Nurmsoo (hüüdnimi Rosinapea) MMA matšis Romet Reilsoni (Purustaja) vastu disklahvi, kuna lõi maaslamajat jalaga näkku.

"Rosinapea" pole karistusega nõus ja annab Instagrami postituses teada miks. "See ei olnud keelatud löök, sest ta polnud maas sellel hetkel," kõlab selgituseks.

Ringikohtunik lõpetas pärast jalalööki matši ja kuulutas võitjaks kannatanu. Mõlemad tõstsid käed püsti ning juubeldasid kui võitjad. "Rosinapea" oli valmis vastase uuesti ette võtma, kui see keskmist sõrme tema poole lehvitama kukkus.

"Purustaja" on matši resultaadi osas teist meelt. "Austan vastast, kui tema austab mind. Võitsin kordusmatši Kaijo "Rosinapea" Nurmsoo vastu. Võit tuli vastase diskvalifitseerimisega keelatud jalalöögist maas võitleja pihta," saab lugeda facebookist. Tema vaatevinklist oli lahend igati õige.

Samad mehed kohtusid ringis ka veebruaris ja siis "Purustaja" nokauteeris vastase ning ristis ta avalikult "Rosinapeaks".

Skandaalne löök video 10. minuti alguses:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare