FOTOD: Raju sportlaste vastasseisud Tasku keskuses

 (5)
Juho Valamaa (Soome) vs Dmitri Ivanov (3D Treening, -Tallinn)
Juho Valamaa (Soome) vs Dmitri Ivanov (3D Treening, -Tallinn) Foto: MMA Raju

Täna toimus Tasku keskuses Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju kaheksanda ürituse sportlaste kaalumine. Kaalule astus kaheksa amatöörsportlast ja kaheksa profisportlast.

"Kõik sportlased peale ühe said esimesel kaalumisel kaalu - Poola sportlane Kamil Korycki oli esialgu lubatust natuke üle, kuid poole tunni pärast sai ka tema ametliku võistluskaalu kirja," rääkis MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar kaalumisest. "Nüüd hakkavad sportlased oma kaalu taastama ja võtavad homseks võistluseks juurde ilmselt 4-5 kilogrammi," lisas Tõnissaar.

Laupäeval algusega kell 19.00 toimub Tartus A. Le Coq Sport spordimajas Raju 8, kus võistlustulle astuvad Eesti sportlased Dmitri Ivanov, Alik Tseiko, Lauri Ülenurm, Ilja Drovnjashin, Jass Murutalu, Jüri Jõgiste, Edvin-Erik Kibus, Helin Paara, Kaisa Rebane ja Lauri Mägi. Lisaks eestlastele võistlevad ka sportlased neljast välisriigist - Soomest, Leedust, Poolast ja Norrast.

Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala - poksi, maadluse ja judo - ning teised kahevõitlusalad. MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris.

Raju toimub võrkaiaga piiratud areenil, millega on garanteeritud katkematu ja tempokas võistluse kulg. Eestis on Raju puur ainulaadne ning pakub parimat võimalust võitlusspordi nautimiseks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare