Kokku osales kahel võistluspäeval 13 erinevast poksiklubist 75 poksijat, kellest neli valiti turniiri parimateks:

Valeri Tšernoglavski (Sofron)
Tšernoglavski tegi juunioride klassi (sünd 2000-2001) kuni 57-kilogrammiste seas uhkelt puhta töö. Poolfinaalis ei jätnud ta sõnaõigust Artjom Popovile, alistades Tallinna poksiklubi Dünamo poksija tehnilise nokaudiga. Finaalivastaseks oli Kreenholmi poksiklubi Bogdan Menšagini, kes samuti esimeses matšis vastase nokauteeris. Kuid Tšernoglavski tegi asjad selgeks kiirelt, lõpetades matši teises raundis.

Semjon Kamanin (PSK)
Juunioride klassi staar Kamanin (kuni 63kg) alustas poolfinaalis 3:0 punktivõiduga Maksim Ljubimovi üle (Järve Boxing). Finaal sai aga läbi hoopis kiiremini, sest hoo sisse saanud Kamanin alistas Nikola Jegorovi (Sofron) juba esimeses raundis.

Semjon Karhanin (Järve Boxing)
Karhanin sai kuni 64-kilogrammiste seas finaali otsepääsu. Seal ootas teda ees vana rivaal Stanislav Perfilov (Järve Boxing), kes oli varasemalt kohtunike ühehäälse otsusega alistanud Deniss Vagneri (Energia). Karhanin võttis aga kindlalt oma, olles koondislasest Perfilovist 3:0 üle.

Igor Veressov (Järve Boxing)
Veressov tõestas, et on keskkaalus tõusmas uueks jõuks. Sarnaselt Karhaninile otsepääsu finaali saanud kohalik poksija alistas Ivan Safronovi kohtunike ühehäälse otsusega. Safronov oli sama tulemusega poolfinaalis üle olnud Joel Lehistest Tapalt.

Suurim üllatus:
Juunioride keskkaalu äss Deniss Ossipov (Jõhvi Loit) alustas poolfinaalis endale omaselt, alistades teise raundi tehnilise nokaudiga Daniil Semjažko (Maardu OMK). Finaalis ei suutnud aga Ossipov võimu näidata ning vastu tuli võtta napp 1:2 kaotus Kreenholmi poksiklubi poksijale Aleksei Šeršunovile.

Koondislastest lõi kaasa üle pika aja ka Kirill Serikov (Järve Boxing), olles kuni 56-kilogrammiste seas üle Jevgeni Vassiljevist (Kreenholmi) 3:0. A-klassis alistas Aleks Kravets (Sirge) Robert Jansoni Keilast samuti 3:0.