Karm mees: Remmer nokauteeris kaks vastast ja läheb laupäeval revanši võtma!

 (1)
Warrior Fight Series sel laupäeval!

Hirvikangas ja Remmer kohtuvad taas!
Hirvikangas ja Remmer kohtuvad taas!Foto: Ilmar Saabas

Laupäeval Rakveres toimunud võitlusspordiüritusel kaks vastast nokauteerinud Ott Remmer astub tuleval laupäeval taas ringi, olles saanud kutse Eesti kõrgeima tasemega profipoksiüritusele Warrior Fight Series.

25. märtsil Tondiraba jäähallis toimuval poksiüritusel tuleb Remmeril ringis silmitsi seista oma kunagise rivaali, soomlase Timo-Juhani Hirvikangaga.

Eesti valitsev taipoksimeister Remmer nokauteeris K-1 nelja mehe turniiril laupäeval mõlemad oma vastased, kuid peab laupäeval ringi astudes näitama taset just profipoksis, kus seni kirjas kaks võitu ja kolm kaotust.

Üks neist kaotustest tuli 2015. aasta veebruaris, mil Estonian Boxing Nightil tuli kohtunike häältega vastu võtta kaotus just Hirvikangalt.

Hirvikangas on tugeva MMA ning K-1 taustaga poksija, kes karjääri jooksul võitnud neli ning kaotanud ühe matši. Just matš Remmeri vastu oli Hirvikanga debüüt. Pärast seda on mees astunud ringi neljal korral ning nokauteerinud vastase kolmel.

Kuigi Remmer alustas profipoksija karjääri kolme järjestikuse kaotusega, on kaks tema viimast vastast langenud samuti nokaudiga. Ning ka möödunud nädalavahetus tõestas, et Remmeril on piisavalt löögijõudu, et matš kiirelt lõpetada.

Seotud lood:

Kumb mees on alates 2015. aasta veebruarist enam arenenud, sellele saame vastuse eeloleval laupäeval Tondiraba jäähallis toimuval Warrior Fight Seriesil. OSTA PILET SIIT.

Loe veel

Loe ka:
Eesti poksi omapäraseim matš tulekul? Teenekas kohtunik astub eksmeistri vastu ise ringi
Selgus Arro vastane kõrgeima tasemega profipoksiüritusel Eestis: allahindlust ei teinud!
Võimas kamp! Uus võitlusüritus toob ühel õhtul ringi Moisari, Semjonovi, Karlsonid, Arro ning profiwrestlingu

Tänaku ralli WRC
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare