Arro ja Hartšenko lahing läks oma intensiivsuse, tehnilise tipptaseme ja võistluslikkuse poolest kindlasti Eesti poksiajalukku.

Mullune meister Hartšenko alustas suurepäraselt ning võitis napilt avaraundi, kuid teine ja kolmas kuulusid Arrole. Mehed panid kõik mängu ning vahetasid matši vältel tabavaid lööke nii näkku kui kehasse.

Hartšenko kaotas, kuid tõestas, et kuulub kahtlemata Eesti poksi tõelisse tippu.

Teise tipplahingu pidasid maha aga keskkaalumehed Artur Zarva ning Rodion Ippolitov. Zarva näol nähti selget favoriiti, kuid kunagine Eurooa liidu juunioride meister Ippolitov tõestas teisiti. Matš kulges Zarva juhtimisel kuni Ippolitov tema kulmu purustas ning juhtohjad haaras. Kavalalt kulmu sihtides ja distantsilt poksides jätkas Ippolitov punktide kogumist, sundides kohtunikku verejooksu tõttu pidevalt matši peatama.

Zarva andis endast kõik ning suutis mitmel korral Ippolitovit hoolimata vigastusest tugevalt tabada, kuid sellest ei piisanud. Ippolitov võitis kohtunike 2:1 häältega.

11-kordne Eesti meister Ainar Karlson poksis meistrivõistlustel kokku kahes matšis ligikaudu kolm minutit. Poolfinaalis alistas Karlson Mario Jelle minutiga, finaalis kulus Juri Aleksandrovi vastu kaks minutit.

Esmakordselt tulid Eesti meistriks Tõnis Grinkin (kuni 91kg) ja üliraskekaalu tõusev täht, 20-aastane Ivan Ptšelnikov.