Ujumise Eesti meistrivõistluste viimasel päeval sündis ülivõimas noorte rekord

 (1)
Ujumise Eesti meistrivõistluste viimasel päeval sündis ülivõimas noorte rekord
Laura-Liis ValdmaaFoto: Eesti Ujumisliit

Tartus toimunud ujumise Eesti meistrivõistluste viimasel päeval püstitas Laura-Liis Valdmaa ülivõimsa Eesti noorte 50 m liblikujumise rekordi 27,99.

Suurepärane aeg andis Eesti noorte meistrile üldarvestuses teise koha. "Jäin oma ujumisega väga rahule. Start oli seekord väga hea ja tempo sain ka ilusti ülesse, kuid lõpus võiksin veel rohkem kiirendada," kommenteeris Valdmaa.

Ka hommikuses eelujumises ujus neiu samal distantsil Eesti rekordi ajaga 28,05, mis viis ta teisena õhtusesse finaali.

Naiste kiireim 50 m liblikujuja oli täna Kertu Ly Alnek ajaga 27,23. Kolmanda koha võitis Maria Romanjuk ajaga 28,12.

Meeste 50 m liblikujumises võttis kindla võidu Daniel Zaitsev ajaga 24,11, teise koha sai Cevin Anders Siim 24,78-ga ja kolmanda Robert Roose 25,30-ga.

Naiste 50 m rinnuliujumise võitis Romanjuk uue isikliku rekordiga 31,91.

Naiste 50 m rinnuliujumises võitis hõbemedali Maria Harutjunjan ajaga 32,89 ja kolmanda koha Karleen Kersa ajaga 33,23.

Meeste arvestuses võitis 50 m rinnuliujumise Viimsi Veeklubis treeniv Filipp Provorkov ajaga 28,55. Hõbemedalile tuli Martin Allikvee ajaga 28,77 ja pronksile Tiit Matvejev ajaga 29,42.

200 m vabaltujumise võitis Alnek ajaga 2.05,55, teiseks tuli Annika Vainikk ajaga 2.08,52 ja kolmandaks Laurika Lint ajaga 2.08,63.

Meeste 200 m vabaltujumise võitis Marko-Matteus Langel ajaga 1.54,29. Langeli eelmine isiklik rekord oli 1.54,60.

200 m vabaltujumises võitis teise koha Cevin Anders Siim 1.56,07-ga ja kolmanda koha Maksim Gumenjuk ajaga 1.56,61.

Naiste 100 m seliliujumise võitis Margaret Markvardt ajaga 1.04,00, teiseks tuli Kätlin Sepp ajaga 1.05,39 ja kolmandaks Eesti noorte meister Valdmaa ajaga 1.06,13.

USAs treeniv Ralf Tribuntsov võitis 100 m seliliujumise ajaga 56,56 Teise koha saavutas Armin Evert Lelle ajaga 56,90 ja kolmanda koha Matis Hiie ajaga 58,56.

400 m kompleksujumises võitis naiste arvestuses Margaret Markvardt ajaga 5.08,93, teiseks tuli Anette Hallik ajaga 5.18,96 ja kolmandaks Alina Vedehhova ajaga 5.24,70. Juunioride kiireim oli Sofja Krivorukova ajaga 5.25,52 ja noorte kiireim Helena Heinlo ajaga 5.25,57.

Meeste arvestuses võitis 400 m kompleksujumise Silver Hein ajaga 4.33,13. Teise koha sai Armin Evert Lelle ajaga 4.43,75 ja kolmanda koha Rinel Pius ajaga 4.47,23.

4 x 100 m kombineeritud teateujumise võitis Spordiklubi Garant ajaga 4.03,56. Koosseisus ujusid Andrei Gussev, Maria Harutjunjan, Daniel Zaitsev ja Maria Romanjuk. Teise koha võitis TOPi ujumisklubi ajaga 4.06,04 ja kolmanda koha Ujumise Spordiklubi ajaga 4.07,61. Juunioride kiireim oli Ujumisklubi Aktiiv võistkond ajaga 4.22,27 ja noorte kiireim TOPi Ujumisklubi noorte võistkond ajaga 4.21,43.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare