Vaata, millised sportlased pälvisid Kultuuriministeeriumi esimese poolaasta spordistipendiumid!

 (1)
Kelly Sildaru pressikonvererents Tallinna lennujaamas
Kelly SildaruFoto: Karin Kaljuläte

Kultuuriministeerium jagas I poolaasta spordistipendiume koguni 73 sportlasele kogusummas 61 320 eurot.

Kõigile stipendiaatidele määrati I poolaastaks 830-eurone stipendium.

Stipendiaadid:

Loe veel

Jelena Smirnova (allveesport)
Vladimir Kunitsõn (allveesport)
Harri Lill (curling)
Marie Turmann (curling)
Carl Enn Hellat (golf)
Katrin Loo (jalgpall)
Ketlin Saar (jalgpall)
Martin Loo (jalgrattasport)
Aksel Nõmmela (jalgrattasport)
Greete Steinburg (jalgrattasport)
Klen Kristofer Kaljulaid (judo)
Simon Sülla (judo)
Andre Linde (jäähoki)
Dmitri Kuznetsov (jäähoki)
Li Lirisman (karate)
Anna Sokk (karate)
Pavel Artamonov (karate)
Jekaterina Patjuk (kergejõustik)
Liina Tšernov (kergejõustik)
Karel Tilga (kergejõustik)
Robin Nool (kergejõustik)
Johannes Treiel (kergejõustik)
Marja Liisa Landar (para-kergejõustik)
Mai-Marii Tedrekull (käsipall)
Otto Karl Kont (käsipall)
Regina Oja (laskesuusatamine)
Rene Zahkna (laskesuusatamine)
Kristo Siimer (laskesuusatamine)
Andrei Inešin (laskmine)
Ljudmila Kortšagina (laskmine)
Tuuli Kübarsepp (laskmine)
Helary Mägisalu (maadlus)
Artur Vititin (maadlus)
Mai Narva (male)
Margareth Olde (male)
Kevin Saar (mootorrattasport)
Hannes Soomer (mootorrattasport)
Ingrid Puusta (purjetamine)
Karl-Martin Rammo (purjetamine)
Deniss Karpak (purjetamine)
Juuso Roihu (purjetamine)
Henri Roihu (purjetamine)
Lauri Malsroos (rattaorienteerumine)
Daisy Kudre (suusaorienteerumine)
Urmas Raag (ratsutamine)
Rein Pill (ratsutamine)
Dina Ellermann (ratsutamine)
Kaspar Kallion (saalihoki)
Mihkel Tasa (saalihoki)
Raul Must (sulgpall)
Kristin Kuuba (sulgpall)
Helina Rüütel (sulgpall)
Kelly Sildaru (suusatamine)
Kristjan Ilves (suusatamine)
Tormis Laine (suusatamine)
Hans Teearu (para-suusatamine)
Greta Jaanson (sõudmine)
Tiit Luman (tehnikasport)
Kaidi Kivioja (triatlon)
Marten Liiv (uisutamine)
Aleksandr Selevko (uisutamine)
Kristina Škuleta Gromova (uisutamine)
Kregor Zirk (ujumine)
Martin Allikvee (ujumine)
Kardo Ploomipuu (para-ujumine)
Brenda Tilk (para-ujumine)
Rasmus Haugasmägi (veemoto)
Stefan Arand (veemoto)
Ruslan Eskov (vehklemine)
Karoliine Loit (vehklemine)
Lisell Jäätma (vibulaskmine)
Kusti Nõlvak (võrkpall)
Mart Tiisaar (võrkpall)

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare