Regatil oli kohal enamik Eesti sõudjate paremikku kuuluvaid sportlasi. Paarisaerulisel ühesel võitis mõlemal päeval Tõnu Endrekson (SK Pärnu), kelle koguajaks märgiti 26.51 (5,6 km läbis ta 18.53-ga, 2 km 06.58-ga). Teiseks tuli enam kui pooleminutilise kaotusega SK Viljandi sõudja Kaspar Taimsoo 27.28 (5,6 km 20.20, 2 km 07.08), kolmandaks Narva SK esindaja Vladimir Latin 27.44 (5,6 km 20.33, 2 km 07.08). 5,6 km distantsil võistlesid ka Allar Raja, kes oli kolmas (20.21) ja Jüri Jaanson, kes oli seitsmes (20.50).

"Tulen Tartusse alati meeleldi regatile, see on koduse hooaja viimane väikeste paatide võistlus. Mind ootab 26. oktoobril ees võistlemine mainekal rahvusvahelisel regatil Armada Cup, Berni lähedal Wohlenseel. Seda 9 km pikkust võistlust peetakse 1999. aastast," rääkis Tartus võidu saanud Endrekson, kes jätkab treenimist Rio de Janeiro olümpiaks.

Kahe päeva kokkuvõttes 6. koha saanud Geir Suursild SK Kalevist tuli regatile otse Tartu linnamaratonilt, kus ta teenis esikoha M20 vanuseklassis. Londoni olümpiakogemusega Suursild oli maratonil üldarvestuses 23., aeg 3:09.18. "Peale 42 km jooksu oli jalg veidi tühi," rääkis ühel päeval kahel erineval alal Tartus võistelnud Suursild.

Ühesel oli 2 km võistlusrajal ka Sõudeliidu president Rein Kilk. Ühesel paadil oli mehi kokku 43.

Naiste üheliste paatide konkurentsis võitis 21 võistleja seas mõlemal päeval Kaisa Pajusalu SK Kalevist, tema koguaeg 30.34 (5,6 km 22.38, 2 km 07.56). Teiseks jäi Erli Mat SK Viljandist 31.01 (5,6 km 23.01, 2 km 08.00) ja kolmandaks Marliis Reinkort TÜ ASK-ist 31.31 (5,6 km 23.27, 2 km 08.04). Kümnenda koha sai Emajõe regatil SK Pärnu treener Tatjana Jaanson.

Meeste üksikaerulisel kahesel oli parim SK Pärnu duo Elar Jaakson / Raimo Pull 27.44, naiste üksikaerulisel läks samuti võit Pärnusse, Nele Küütsi ja Miina Kase võiduaeg 30.23. Väikeste paatide regatil osales kokku 72 alust.

Eeloleval nädalavahetusel paneb sõdujate kodusele võistlushooajale punkti kaheksapaatide võistlus Emajõel.