Cavalori võistluse Grand Prix peeti pühapäeval kõrgusel 140 cm ümberhüpetele. Põhisõidus osales 20 võistluspaari, kellest põhiparkuuri suutsid vigadeta läbida neli. Ümberhüpetel startis esimesena Gunnar Klettenberg (RK Ruila Tall) hobusega Traffic ning võttis maha ühe takistuse. Järgmisena startinud Renek Rosenberg (RK Ruila Tall) ja Helios de Muze näitasid oluliselt suuremat kiirust, kuid õnnetul kombel pudenes viimane takistus. Sama juhtus ka Oliver Karma (RK Ruila Tall) ning Vanco Z`ga. Viimasena startinud Urmas Raag vajas võiduks vaid puhast ringi ja sellise strateegia valitsev Eesti meister takistussõidus valiski. Distants läbiti Ibellega rahulikult, saadi küll üks karistuspunkt ületatud normiaja eest, kuid Grand Prix võit oli saavutatud. Viienda auhinnalise koha saavutas külalisvõistleja Leedust - Kristupas Petraitis housega Barichela.

Reedese suure ringi sõidu kõrgusel 130 cm võitis Niitväljal Tiit Kivisild (RK Ruila Tall) hobusega Donna-Paola. Laupäeval oli kõrgemaiks parkuuriks135 cm ja selle sõidu võitis Gunnar Klettenberg hobusega Lance S.