Võistluspäeval tehti kokku ligikaudu 100 starti ning stardinimekirjades leidus võistlejaid ka Lätist. Päev algas parkuuriga kõrgusel kuni 65 cm, mis peeti puhtusele ja kiirusele. Kõige edukam oli seekord Läti võistleja Konstance Krievina hobusel Gelba, teiseks platseerus Katre-Liis Treufeldt temale endale kuuluval hobusel Sonadora (Liivimaa RSK) ning kolmanda auhinnalise koha sai Kalev Käsperson hobusel Fuksa (MTÜ Viru Ratsu).

Päeva teises parkuuris (80 cm) jagati kohti nii avatud kui harrastajate arvestuses. Avatud arvestuses jättis võidu kodutalli Mirell Luts hobusel Olivia S (Liivimaa Ratsaklubi), teiseks platseerus Läti võistleja Konstance Krevina hobusel Gelba ja kolmanda auhinnalise koha sai samuti Liivimaa Ratsaklubi sportlane Alexandra Somelar hobusel Iibis Korall. Samal kõrgusel näitasid parimat kiirust harrastajate klassis Teivi Laurimäe hobusel Klivlend King (Tartumaa RSK), Helene Proover hobusel Victoria (MTÜ Viru Ratsu) ja Katre-Liis Treufeld hobusel Sonadora (Liivimaa Ratsaklubi).

Päeva kolmandas sõidus ehk 100 cm parkuuris jagati samuti kohti nii avatud kui harrastajate arvestuses. Avatud arvestuses sai esimese koha Krista Kutsar hobusel Arti, teise koha Alexandra Someral ning kolmanda Maarja-Liis Järvekülg-Luoma. Kõik nimetatud sportlased kuuluvad Liivimaa Ratsaklubisse. Harrastajate sõidus näitas head minekut Marika Einstein hobusel Alžiir (MTÜ Viru Ratsu). Teise ja kolmanda koha said Liivimaa Ratsaklubisse kuuluvad õed Maria ja Sofya Tsyrulnikova, vastavalt hobustel Calledius ja Verson.

Päeva neljandas parkuuris, kõrgusel 110 cm toimus taaskord auhindade jagamine nii avatud kui harrastajate arvestuses. Sõidu võitis avatud arvestuses Anette Leppik hobusel Samurai’s Miracle (Viljandimaa RSK), kellele järgnes Žanna Metus hobusel Bentley (Läti) ning Tartumaa RSK sportlane Jaak Kalda hobusel Pahhe.

Harrastajaid jätkus ka 110 cm parkuuri ning sõiduvõidu võttis Maria Tsyrulnikova hobusel Calledius (Liivimaa RK), kellele järgnes Arno Raadom hobusel Wifi S (Liivimaa RK) ning Marika Einstein hobusel Alžiir (MTÜ Viru Ratsu).

Päeva kõrgemate parkuuride esikolmikud olid identsed. Mõlemad sõidud võitis Rainer Hõim hobusel Odin, teiseks tuli Stella-Ingrid Liinamäe hobusel Calimero von Cimely (mõlemad Tartumaa RSK), kellele järgnes Liivimaa RK sportlane Inge Parv hobusel Tango.

Liivimaa Ratsaklubi peab juba 12. septembril suvise karikasarja finaali. Hetkel juhivad sarja Marianne Piirimets (65 cm), Mirell Luts (80 cm avatud arvestus), Helene Proover (80 cm harrastajate arvestus), Krista Kutsar (100 cm avatud arvestus), Sofya Tsurulnikova (100 cm harrastajate arvestus), Liisi Põldots (110 cm avatud arvestus), Maria Tsyrulnikova (110 cm harrastajate arvestus) ja Rainer Hõim (120 cm arvestus).

Finaalis jagatakse karikasarja punkte koefitsiendiga 1.5, mistõttu on kõik lõpptulemid veel lahtised.