Grand prix võitu asusid jahtima 33 võistluspaari, kellest õnnestus põhiparkuur vigadeta läbida kolmel. Ümberhüpete alguseks oli selge, et kiireima nelja karistuspunktiga paar, kes võtab võistluses neljanda koha, on Tiit Kivisild ja Cinnamon ning Eestisse tuleb ka esikolmiku koht, mille eest asuvad võitlusse Klettenberg ja Bingo. Viimastel õnnestus teha ümberhüpetel puhas ja piisavalt kiire sõit, et võtta vastu võistluse peaauhind. Grand prix sõidu lõpetasid teisena venelanna Natalia Simonya ning Solana 13, kolmandana Valgevene sportlane Mikalai Karpovich hobusel Brusnichnik. Lisaks eelpool mainitule jõudis Eesti võistluspaaridest auhinnalisele kohale veel Kivisild oma teisel hobusel Calina, lõpetades 11. kohal.

Klettenberg jõudis auhinnalisele kohale ka hommikuses väikese ringi 140 sentimeetri kõrguste takistustega sõidus. Top Score võistluses kogus ta hobusega Lance S 970 punkti ja saavutas 83 võistluspaari hulgas neljanda koha. Võitis möödunud nädalavahetuse Ruila GP parim, leedukas Andrius Petrovas hobusel Ricco Dono, kogudes 1060 punkti. Auhinnalistele kohtadele jõudsid ka Urmas Raag ja Poncorde, lõpetades 11. kohal ning Rein Pill ja Carrera Z, kelle lõpptulemuseks oli 12. koht.