Võistlus algas meie sportlastele kohe edukalt. Reedeses Prix St-Georges' saavutasid väga hea tulemuse Diana Pruks ja Finalist, saades tulemusega 68,412% teise koha Venemaa paari Ksenia Ershova ja Kabriolet järel (70,088%). Kolmanda koha saavutas Dina Ellermann hobusel Donna Anna, kes sai kirja 67,941%.

Laupäevases GP-skeemis oli 14 võistleja seas kõrgel teisel kohal Dina Ellermann oma põhiratsul Landy’s Akvarelil, saades tulemuseks 67,543%. Võistlusklassi võitsid Anna Von Wendt ja Denzel tulemusega 68,217%.

Ypäjäl olid lisaks Suure ja Väikese Auhinna sõitudele kavas ka võistlusklassid lastele, ponidele, juunioridele ja noortele. Meie juuniorid esinesid hästi laupäeval. Rose Marie Skjoldby hobusel Rosinante ja Helena Kaal hobusel Cassander sõitsid end vastavalt kolmandaks ja neljandaks juunioride arvestuses. Sportlased skoorisid siin 65,412% ja 65,353%. Kokku võistles juunioride klassis 14 paari.

Pühapäeval sportlaste hea esinemine jätkus, kui Diana Pruks ja Finalist tulid 69,059% Intermediate I skeemis teiseks. Veidi üle kahe protsendi parem oli võitjapaari Ershova ja Kabrioleti tulemus (71,559%). Tubli soorituse tegid siin ka Grete Hussar ja Rohan Warrior, lõpetades neljandana (64,294%), jäädes kohta jagama sama protsendi saavutanud Susanna Thermani ja Dragonheartiga (FIN).

Võistluse oodatuim klass oli loomulikult pühapäeva peale lõunat aset leidnud GP muusikaline vabakava, mille Ellermann ja Landy’s Akvarel lõpetasid 70,420% teisel kohal. Sarnaselt GP-ga võitsid Wendt ja Denzel (72,110%).