Zoom8 klassis purjetas end võidule Saaremaa noormees Kristo Õunap (Saaremaa Merispordi Selts), alistades kokkuvõttes teiseks tulnud Kätlin Tammiste (Rein Ottosoni Purjespordikool) ning kolmandana lõpetanud Henri Roihu (Tallinna Jahtklubi). Tüdrukute arvestuses kuulub teine koht Tammiste järel Mari Põldmaale (TJK) ning kolmas Renate Heinsalule (Haapsalu Purjespordikool). Klassis võistles 28 sportlast.

Noorimate paadiklassis Optimist saavutas 48 purjetaja hulgas võidu Markus Lilienthal (ROPK/Zuxu) tugevat konkurentsi pakkunud Juuso Roihu (TJK) ning Uku Kuusmaa (HPSK) ees. Tüdrukutest oli parim Kristina Erisalu (HPSK), teise koha võttis Marie Pihlas (SMS) ning kolmanda lätlanna Helena Rause.

Taavi Valter Taveter (Pärnu Jahtklubi) sai võidu üheteistkümne osalenud sportlasega Laser 4.7 klassis, teiseks tuli Henri Lepik (SMS) ning kolmandaks Arthur Kooser (ROPK). Tüdrukutest oli parim Anna-Maria Sepp (ROPK).

Purjelaua RS:X naiste ja alla 19 aastaste klassis osutus nelja võistleja seas konkurentsitult parimaks Roland Mik (ROPK), järgnemas Noblessneri Jahtklubi noored Benjamin Siirak ning Betti Vainküla.

Seitsme osalejaga RS:X meeste klassis aga kuulub võit Johannes Ahunile (Noblessneri JK) Henri Kaare (Team Extreme) ning Kevin Jakobsoni (Noblessneri JK) ees.

Techno 293 purjelaua alla 17 aastaste klassis läks kolmikvõit Lätti – esimeseks tuli Kristaps Keidans, teine on Kristians Krauklis ja kolmas Mikus Upmalis. Parima eestlasena sai Karl Kask (Tallinna Battery Purjelauakool) kümne sportlase hulgas 5. koha.

Nelja võistlejaga alla 15 aastaste klassis on regati võitja Karl Gregor Baumann (Noblessneri JK) lätlase Markuss Baumgartsi ning klubikaaslase Hendrik Ploomi ees.

Regatil karikasarja arvestuse väliselt võistelnud Laser Radialil on esikoha omanik Rene Riim (SMS), teiseks tuli üheksa sportlase seas Siim Ots (SMS) ning kolmandaks Rimo Timm (SMS).

Võistlust korraldas Saaremaa Merispordi Selts koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karikas koosneb kuuest regatist noorte- ja olümpiaklassidele. Eesti Karikas algas 27.-29. mail Roomassaares Saaremaa Merispordi Seltsi regatiga. Teiseks etapiks on 17.-19. juunil Tallinnas aset leidvad Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused, kolmandaks aga samuti Tallinnas toimuv Spinnakeri regatt 8.-10. juulil. Järgmine osavõistlus sõidetakse 19.-21. augustil Lohusalus Tallinna Jahtklubi karikavõistluste raames. Eelviimaseks etapiks on 9.-11. septembril peetav Pärnu Sügisregatt ning viimaseks 23.-25. septembril Tallinna Nädala regatt.