Ilm oli kõigi kolme võistluspäeva kestel soe ja päikesepaisteline, kuid kui eile tuli sportlastel rinda pista kiiruselt üle keskmise puhunud tuulega, siis täna jagus tuuleõhku Roomassaarde taas napimalt. Plaanijärgsed võistlussõidud said kõik siiski ilusti peetud.

Noorimate, Optimist paadil seilavate roolimeeste seas osutus kõige tublimaks Keith Luur (PJK). Teise koha saavutas 65 noormehe ja neiu hulgas Karsten Holter (PJK) ning kolmanda Kaarel Paal (KJK). Tüdrukute arvestuses on võitjaks Mari-Ann Raud (TJK), alla 13 aastaste üldarvestuses Kaarel Paal ning U13 tüdrukutest Helen Ausman (KJK).

Zoom8 klassis võistelnud 30 purjetaja konkurentsis teenis esikoha välja Martin Õunap (SMS). Hõbedase autasu väärilist taset näitas Markus Lilienthal (ROPK/Zuxu) ning kokkuvõttes pronksikarvaliseks osutusid Sander Pupparti (SMS) võistlussõitude tulemused. Tüdrukutest oli parim Marie Pihlas (SMS).

Tavo Annusele (ROPK) läks esikoht Laser 4.7 paadiklassis, kus teiseks tuli Kristo Gorbunov (ROPK) ning kolmandaks Jaan Erik Pihel (ROPK). Klassis võistles 13 purjetajat.

Techno 293 alla 15 aastaste purjelaual võitis regati enamikus sõitudest esimesena finišeerinud Karl Gregor Baumann (NYCS). Teise koha autasu teenis välja Alfred Kalm (TPLK) ja kolmandaks tuli Tanel Reigo (TPLK). Klassis võistles kolm noort.

Alla 17 aastaste Techno 293 klassis saavutas kuue sportlase konkurentsis esikoha Keit Järve (NYCS) Marcus Pertelsoni (TPLK) ja Hendrik Ploomi (NYCS) ees.

Techno 293 O17 klassis astus poodiumi kõrgeimale astmele puhta sõiduvõitude seeria kirja saanud Rainer Kasekivi (TPLK). Teine koht kuulub klassis osalenud nelja purjelauduri seas Mia Tammele (NYCS) ning kolmanda koha sai lõppkokkuvõttes Priit Kivisilla (JK Dago).

Saaremaa Merispordi Seltsi regati korraldas Saaremaa Merispordi Selts koostöös Kuressaare linna, AS-i Saarte Liinid ning Eesti Jahtklubide Liiduga.