Ingrid Puusta (NYCS) saavutas sõidutulemustega 3, 10, 30, 32, 11, 7, 14, 18, 20, 24 naiste RS:X purjelauaklassi konkurentsis kokkuvõttes 12. koha. Ta kommenteeris regatti nii: „Täna olid hullud purjetamisolud väga keerutavas ja ebastabiilses tuules. Lõpetasin regati 12. kohaga, mis pole see mida lootsin, kuid loodan oluliselt paremini purjetada mai algul peetaval EM-il.” Regati võitis poolatar Zofia Noceti-Klepacka.

Finnil seilav Deniss Karpak (KST) purjetas viie päeva jooksul finišisse tulemustega 16, 22, 3, 7, UFD (valestart), 10, DNC (mitteosalemine), 8, 10 ning oli kokkuvõttes 17-s. Homme peetavasse medalisõitu läheb liidrina türklane Alican Kaynar 10-punktise vahega hollandlase Nicholas Heineri ees.

Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) kogus oma kontole regati kestel 28., 16., 30., 27., BFD (valestart), 33., 24., 5., 24. ja 31. resultaadi ning lõpetas regati 22. kohaga. Liidrikohal on enne homset medalisõitu itaallane Francesco Marrai.

Laser Radialil seilava Anna Pohlaku (TJK) tulemuste seeria koosnes finišikohtadest 35, 32, 45, 26, 46, 35, valestart, 32, 33 ja 40 ning ta positsioneerus kokku 44. kohale. Medalisõitu läheb liidrina belglanna Evi van Acker.

Parapurjetamise klassis 2.4mR on Anre Nõmme (SMS) regati kokkuvõttes 7-s, tema tulemused sõitudest olid DNF (mitte finišeerimine), 7, 8, 8, 8, 6, 5, 7, 7, 7. Regati võitis prantslane Damien Seguin.