Formula klassis toimus 8 sõitu. Etapi võitis lätlane Janis Preiss. Teise koha saavutas John Kaju (Saaremaa Surfiklubi) ja kolmandaks tuli Martin Ervin (Team Extreme). Sarja kokkuvõttes võitis Janis Preiss, Martin Ervin ja John Kaju ees. Noorte arvestuses saavutas nii etapi kui sarja kokkuvõttes esikoha Karl-Erik Saarm (Team Extreme). Parim naine oli Marit Rüüsak (TPLK). Sarjas osales kokku 70 formula purjelauaklassi võistlejat.

Techno 293 klassis osales 27 võistlejat. Eestlased olid Läti etapil esindatud 8 sportlasega.

U15 vanusegrupis võitis venelane Pavel Mikchalev lätlase Nameis Dreimanis ja eestlase Gregor Schneider (TPLK) ees. Sarja kokkuvõttes võitis lätlane Nameis Dreimanis, järgnes eestlane Gregor Schneider ja lätlane Emils Punte.

Techno U17 vanusegrupi Läti etapi võitis Sergey Karavan, Egor Zhilin ja Aleksandra Kaupa ees. Eestlastest parimana saavutas 5. koha Aarto Pihlapuu. Kogu sarja võitsid lätlased, esikoha sai Ketija Birzule ja teise koha Aleksandra Kaupa. Eestlane Alfred Kalm saavutas sarja kokkuvõttes kolmanda koha.

Techno O17 vanusegrupis võitis etapi lätlane Valters Zakrevskis Triine Elisa Alling ja Eva Mari Mahhov ees. Sarja kokkuvõttes võitis aga Karl Kask, Eva Maria Mahhov ja Teriine Elisa Alling ees.

RS:X klassis võitis etapi Karolis Zaksauskas Leedust, järgnesid Rainer Kasekivi (TPLK) ja Betti Vainküla (Team Extreme). Sarja kokkuvõttes võitis Rainer Kasekivi, Marcus Pertelson ja Betti Vainküla ees.

Lohe Kite Race klassis saavutas esikoha Viktoras Šeputa Leedust. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Ranno Rumm ja Madis Kallas, mõlemad on Kite Team Estonia esindajad. Sarja kokkuvõttes võitis Viktoras Šeputa, järgnesid Madis Kallas ja Mindaugas Jonikas.