16.-17. augustil peeti pikkade traditsioonidega Soome suurim avamereregatt, millest sel aastal võttis osa 163 jahti. Esimene start anti Helsingis reede õhtul kell 18 ja kiireim jaht oli Tallinnas finishiliini ületanud juba kella 11 ajal õhtul. Parima keskmise kiiruse 9,459 sõlmega saavutas VO60 tüüpi jaht Tokio II. Ain Pomerantsi meeskond jahil Merion-X (Xp44) oli selles arvestuses kolmas kiirusega  7,856 sõlme.

ORC Club I klassis saavutas esikoha Kalev Jahtklubi jaht jaht MerionX  (EST-710), grupis osales 8 jahti.
ORC Club II klassis tõi võidu Pärnu Jahtklubisse Aivar Tuulbergi jaht Katariina II (EST-646), grupis võistles 5 jahti.
LYS 1 grupis, kus osales 41 jahti, saavutas teise koha Rolf Relanderi jaht Pegasus (EST-599) Tallinna Jahtklubist. Kalev Jahtklubi jaht Aquamarine Riho Kalve meeskonnaga sai samas grupis protokolli tulemusena kirja DNF.
LYS 4-6 grupis tõi kolmanda koha Kalev Jahtklubisse Andri Topsi jaht Karolina (EST-54), grupis osales 10 jahti.
ORC Club III klassis tuli neljandaks Kalev Jahtklubi jaht, Team DNV GL (Jazz) Jazz  (EST-465) Freddy Fribergi meeskonnaga, grupis osales 10 jahti.
LYS 2 grupis, kus osales 38 jahti,  sai 16. koha möödunud aasta regati võitja Fanatic Ain Jalasto meeskonnaga Kalev Jahtklubist.