Eesti sportlane elas Kataloonia referendumi ajal Barcelona EMOs üle 23 tundi õudust

 (11)

Eesti sportlane elas Kataloonia referendumi ajal Barcelona EMOs üle 23 tundi õudust
Anna Pohlak haiglavoodisFoto: Anna Pohlaku blogi

Eesti purjetajale Anna Pohlakule tuli Kataloonia referendum omapärasel moel kasuks - nimelt lükati edasi seetõttu Barcelonas toimuva EMi algus edasi, samal ajal pidi eestlanna kohalikus haiglas kõhuvaludes kannatama.

Pohlaku kõhuhädad algasid juba lennul Istanbulist Barcelonasse. Kohale jõudes jõudis ta ära teha võistluste alguseks vajalikud protseduurid, kuid terviseprobleemid muutusid niivõrd segavaks, et ta pöördus kohalikku EMOsse, kirjutab Pohlak oma blogis.

Õhtul kella kuue ajal haiglasse jõudnud Pohlak pidi 23 tundi ootama väga väikeses ruumis, samal ajal olid arstid ja õed tema suhtes küllaltki ükskõiksel seisukohal - infot jagati vähe või mitte üldse, temaga ei tegeletud ning välja ei tahetud teda kirjutada. Lõpuks sai Pohlak teada, et mure ei ole seotud tema pimesoolega - valu läks väiksemaks ning peaaegu ööpäev hiljem sai ta haiglast välja.

Kuna referendumi tõttu lükati EMi algus edasi, ei saanud Pohlak õnneks avapäevast kirja kahte starti mitte tulekut ning saab võistlusi alustada teistega ühelt pulgalt - kuid kehvema tervisega.

Loe ingliskeelset blogipostitust Anna Pohlaku kodulehelt!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare