Regati avaseeria vältel sai Karpak (KST) kaks sõiduvõitu, kaks teist, ühe viienda ja kaks kuuendat kohta. Need koos topeltpunktid andnud medalisõidus saadud teise finišitulemusega kindlustasid meie sportlasele ülekaaluka regati võidu taanlaste Stig Steinfurthi ja Mads Bendixi ees.

Karpakile on tänavune saavutus juba kolmandaks korraks Kieli Nädalal Finn klassi esikoha auhind vastu võtta.

Samas paadiklassis seilanud Lauri Väinsalu (ROPK/TREV2) lõpetas võistluse 13. kohaga.

Laser Radial klassis kujunes Anna Pohlaku (TJK) lõpptulemuseks 14. koht. Annegret Unnuk (ROPK) sai 50. ja Liise Köösel (ROPK) 59. koha. Esikoha saavutas Erika Reineke USA-st.

Laser Standardil tuli Georg Haud (ROPK) 42. ning Marti Aruja (ROPK) 60. kohale. Võidu võttis sakslane Tobias Schadewaldt.