Aasta suursündmus meresõpradele — peagi algab Meremess


Aasta suursündmus meresõpradele — peagi algab Meremess
Meremess

Meremess toimub 18.-20. märtsil Eesti Näituste messikeskuses. Tegu on kuueteistkümnenda merehuvilistele korraldatava suursündmusega, mis toob ühe katuse alla vaatamiseks kõik Eestis müüdavad paadid, kaatrid, jahid ja lisavarustuse.

Mis Meremessil toimub?

Messile on oodatud absoluutselt kõik mehed, naised ja lapsed, kes on huvitatud merest ja sellega seonduvast. Sel aastal on näitusel rekordarv veesõidukeid. Kohal on üle saja ettevõtja, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad merendusega seotud tooteid ja teenuseid.

Messilt saab ka varasema merekogemuseta külastaja põnevaid teadmisi ja oskusi erinevate meresõiduga seotud teemade kohta. Tänapäevase side-, navigatsiooni- ja päästetehnikaga on huvitav ja oluline tutvuda kõigil, kes vahel hobi korras või kasvõi turistina mere peale satuvad.

Tegevust on kõigile, mitte ainult merekarudele

Lisaks mitmekülgsele väljanäitusele pakub Mere - ja vaba aja mess ka täiesti praktilisi elamusi.Ehedaid merelisi kogemusi toovad messile nii riigiametid kui vabatahtlikud merepäästjad. Saab õppida elustamist, ja tunda purjus-ujumise simulaatoris omal nahal väsinud ja purjus inimese võimekust vees toime tulla. Samuti saavad loenguprogrammi raames sõna mitmed legendaarsed purjetajad ja paadimehed.

Mess on avatud:

Reedel, 18. märtsil 11:00—19:00
Laupäeval, 19. märtsil 10:00—18:00
Pühapäeval, 20. märtsil 10:00—16:00

Loe lisa SIIT

Meremess 2016
  • Kohal üle 100 ettevõtte
  • Paadid ja kaatrid, purjekad ja jahid
  • Mereriietus ja varustus
  • Mere ja väikelaevandusega seotud ühingud ja riigiasutused