Lehis lisab saavutuse juba niigi tublile karjäärile noortespordis individuaalalal, kus on juba võidetud kahel korral juunioride MM-ilt pronks (2012 ja 2013), juunioride EM-ilt pronks (2013), U23 EM-lt pronks (2012) ja kadetti EM-ilt hõbe (2009).

Lisaks on naiskonna arvestuses võitnud Lehis U23 EMilt pronksi (2013), juunioride EMilt pronksi (2010) ja hõbeda (2013) ja kadettide EMilt kulla (2009).

Finaalipääsu kindlustas eestlannale lisaajal teenitud 12:11 võit itaallanna Roberta Marzani üle.

Veerandfinaalis ülipõneva heitluse järel alistas Lehis USA esindaja Amanda Sirico 12:11 ja jõudis juba kolmandat aastat järjest juunioride MMil nelja parema hulka.

32 parema hulgas alistas Lehis kindlalt 15:4 ukrainlanna Julia Svystili ja kaheksandikfinaalis ungarlanna Adrienn Felkeri 7:5. Kohtumises Felkeri vastu suutis Lehis teise kolmandiku alguses matši 3:0 juhtima minna ning seejärel edu matši lõpuni hoida. Felker suutis küll vahet vähendada minimaalseks 5:6, kuid 2 sekundit enne matši lõppu tegi torke Lehis ning sellega kadus ka ungarlanna lootus kohtumist viigistada.