Viljandi sai tasavägises mängus 30:25 (16:13) jagu uustulnuk HC Tallasest. Seisul 6:6 viskasid mulgid kolm väravat järjest ning võitsid avapoolaja 16:13. Teise poolaja esimese viie minutiga läksid viljandlased ette 20:15 ja selline vahe jäigi püsima. Lõpuvile fikseeris väljakuperemeeste 30:25 võidu.

Viljandi suurimad skooritegijad olid Ott Varik 9, Kristo Voika 6 ning Sten Maasalu ja Raiko Roosna 4 tabamusega. Pealinlastele tõi Markus Viitkar 9, Enrico Anton 6 ja Raigo Pennula 3 väravat.

Kehralased kindlustasid teist kohta 29:21 (14:8) võiduga SK Tapa üle. Seis püsis tasakaalus kümme minutit, kuid siis tegid võõrustajad 5:5 viigiseisult 3:0 vahespurdi ning ei loovutanud edu enam kordagi. Poolaja lõpus visati 10:8 eduseisul neli vastuseta väravat ja puhkama mindi Kehra/Horizon Pulp&Paperi 14:8 juhtimisel. Teisel poolajal suurendati oma edu kahe värava võrra ning kohtumine võideti 29:21.

Kehralaste resultatiivseimad olid Mikita Jermaševitš 6 ning Indrek Normak ja Dmõtro Jankovski 4 tabamusega. Tapa parimaks osutus Sander Sven Annula 5 väravaga, millele Mihkel Koppelmann, Ailar Puhasmets, Martin Adamson ja Mihkel Mändla lisasid 3 tabamust.

Kolmanda ringi avavoorule pannakse punkt neljapäeval, 18. jaanuaril, kui HC Viimsi/Tööriistamarket võõrustab algusega kell 19.00 Aruküla SK meeskonda.

Tabeliseis: Põlva Serviti 22 (12-st mängust), HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 20 (13), Viljandi HC 17 (13), HC Viimsi/Tööriistamarket 17 (12), SK Tapa 6 (13), HC Tallas 4 (13), Aruküla SK 2 (12) punkti.