Veerandfinaalis alistas Eskov tulemusega 15:9 Venemaa esindaja Daniil Belianinovi. Poolfinaalis tuli aga tunnistada prantslase Andric Pianfetti 15:11 paremust.

Suurepärase esituse tegi ka Klim Gusarov, kes saavutas 8. koha. Veerandfinaalis pidi ta tunnistama šveitslase Elia Dagani 15:12 paremust.

Peale alagruppe 11. asetuse teeninud Eskov oli play-off avaringis vaba ja alistas seejärel 64 parema hulgas armeenlase Eduard Hovikyani 15:6. 32 parema hulgas jäi Eskov ungarlase Tibor Andrasfi vastu 11:14 kaotusseisu, kuid suutis seejärel teha neli järjestikust torget ning kohtumise 15:14 võita. Teel veeranfinaali alistas Eskov kindlalt 15:8 Bulgaaria esindaja Plamen Dikovi.

Gusarov oli samuti play-off avaringis vaba ning pääsul 32 parema hulka alistas ta leeduka Matas Bartaska 15:9, teel kaheksandikfinaali esimesena asetatud Iisraeli vehkleja Stanislav Galperi 15:11 ja pääsul veerandfinaali 15:14 teise Iisraeli vehkleja Saar Lieva.

Maksim Serhovets ja Andzej Gedzo pidid 64 parema hulgas tunnistama vastaste paremust. Serhovets kaotas Saar Lievale 9:15 ja Gedzo itaallasele Davide Canzonerile 7:15. Serhovets sai 111 osaleja seas 33. ja Gedzo 41. koha.