Kaheksa ja poole kilomeetriselt rajalt tuli võitjana finišisse Sander Linnus, kelle tulemuseks 43.22. Linnus tõdes, et viimane vägilase jooks oli senistest kõige raskem: “Ise ei olnud just kõige paremas seisus ja Hasso (Paap - toim.) pakkus kõva konkurentsi praktiliselt lõpuni. Rada ise oli mõnusalt raske, puhkekohti oli vähe ja veetakistused olid heaks värskenduseks. Korraldus oli väga hea, rada hästi tähistatud ja seltskond suurepärane.”

Teise koha võtnud Hasso Paap sai lõpuajaks kirja 44.33. Kolmandana lõpetas Illar Lood, tema ajaks 47.10. Naistest oli kiireim tulemusega 49.15 lõpetanud Kristel Sibul. Minna Kuslap oli naistest teine (51.40) ning Külli Sizask kolmas (52.01).

Lähte Vägilase jooks oli tänavu ka järgmise aasta Euroopa meistrivõistluste üheks kvalifikatsioonivõistlusteks. Võistluse viis kiireimat said õiguse startida 2018.a. EM-il eliidi klassis, õiguse startida tiitlivõistlustel võitsid iga vanuseklassi 15 kiireimat.