Teises ringis oli vastaseks võistlustel kuuenda asetusega Lianne Tan Belgiast. Esimene geim oli väga tasavägine, kuid teises geimis Tan murdus ja Tolmoff võitis tulemusega 25-23, 21-7.

Veerandfinaalis on Kati Tolmoffi vastane Julie Finne Ipsen Taanist. Noor taanlanna alistas üllatuslikult mängus pääsu eest veerandfinaali turniiril esimese paigutusega sakslanna Karin Schnaase, kes asub maailma edetabelis 28. kohal. Veerandfinaali kohaga kaasnevad maailma edetabeli punktid on Tolmoffile olulise väärtusega Rio olümpiapileti püüdmisel.

Iirimaal võistles ka Getter Saar, kelle tulemuseks jäi koht 16 parima hulgas. Esimeses ringis sai Saar jagu Anna Narelist Poolast 21-11, 21-16. Kaheksandikfinaalis pidi Saar aga tunnistama neljanda paigutusega ja maailma edetabelis 44. kohal oleva Saksamaa esindaja Olga Kononi paremust.