Meeste 14,5 km rajal olid kaks parimat täpselt nagu päev varem lühirajalgi prantslane Frederic Tranchand (1.27.24) ja Timo Sild (1.30.09). Kolmandaks tuli teine Prantsusmaa koondislane, Lucas Basset, kes kaotas hõbemedalistile vaid 11 sekundiga.

"Jään oma jooksuga üsna rahule. Väiksemaid vigu tuli ette nii minul kui konkurentidel, kuid otsustavaks sai täna Tranchandi kiire jooks. Paistab, et ta on heas vormis," kommenteeris Sild.

Hea jooksu tegi ka Sander Vaher, kes lõpetas kaheksanda kohaga, aeg 1.32.54. Teiste eestlaste kohad 74 mehe seas: 24. Peeter Pihl (1.39.06), 31. Kristo Heinmann (1.44.00), 46. Andres Saetalu (2.07.51).

Naiste 10,1 km rajal kordasid samuti eilset kaksikvõidu soomlannad Marika Teini (1.15.05) ja Sari Anttonen (1.16.37). Kolmas oli prantslanna Isia Basset (1.17.52). Eestlannadest oli taas parim Annika Rihma, kes lõpetas kaheksanda kohaga, aeg 1.20.49.

Annika Rihma: "Jäin tänase jooksuga rohkem rahule kui eilsega. Soomlannad on heas minekus, ise olen seadnud endale siin peaeesmärgiks saada hea korralikult tuttavaks antud maastikutüübiga. Hooaeg on minu jaoks tegelikult lõppenud ja kõrgeid kohti sellel võistlusel ma püüdma ei ole tulnud."

Teiste eestlannade kohad 46 naise seas: 14. Evely Kaasiku, 25. Kerstin Uiboupin, 34. Laura Joonas, 35. Kirti Rebane, 41. Marie Tammemäe.

Pühapäeval joostakse sprint Cesise kesklinnas.