Neidude W16 klassi 2,2 km ja 13 KP-ga rajal saavutas 86 konkurendi ees võidu soomlanna Inka Nurminen ajaga 10.46. Eestlannat jäi medalist lahutama 19 sekundit.

Neiu enda sõnul tegi ta võistlusel ühe selge orienteerumisvea, kui ei märganud kaardil üht ületamatut aeda ning pidi tegema tagasijooksu, mis aga ta enda arvates poleks teda siiski medalivõiduni tõstnud.

Ülejäänud võistlusklassides Eesti noored kõrgetele kohtadele konkureerida ei suutnud.

Tavarajal suutsid end eestlastest esikolmekümnesse joosta Teele Telgma (W16) 18., Lauri Pähn (M18) 22. ja Kristiina Himma (W18) 24. kohaga.

Teatejooksudes sai Eesti W18 naiskond koosseisus Kristiina Himma, Emily Raudkepp ja Kristel Kõivo 12. koha ja W16 naiskond koosseisus Teele Telgma, Laura-Liis Kütt ja Kelli Nurm 13. koha.