Tatiana Bevza võitis Tallinna loomaaias peetud põneva sprindidistantsi ajaga 13.29. Teise koha sai naiste põhiklassis Lisa Holer Šveitsist, kes kaotas võitjale 15 sekundiga. Kolmandale kohale tuli Soome võistleja Maija Sianoja ajaga 13.48.

Meeste põhiklassis võtsid kaksikvõidu šveitslased Florian Schneider ajaga 15.22 ja Jonas Egger (15.34). Kolmas koht läks Soome Santeri Silvennoinenile, kes kaotas võitjale 13 sekundiga. Parima eestlasena oli viiendal kohal Ats Sõnajalg (16.05).

Tallinna orienteerumisnädal jätkub täna Pirital. Osalema on oodatud nii algajad kui ka tippsportlased.

Orienteerumisnädal on 6-päevane orienteerumisvõistlus, mis toimub juba neljandat korda Tallinnas ja selle lähiümbruses. Sellel aastal osaleb võistlejaid 17 erinevast riigist.