Sharksi ja Red Wingsi mängu ainsad väravad sündisid avakolmandiku keskel 24 sekundi jooksul, kui sihile jõudsid Matt Carle ja Mike Grier. Jevgeni Nabokov tõrjus kõik 34 Detroidi mängijate pealeviset ja Sharks asus seeriat 1:0 juhtima.

Võidukas oli eile ka teine võõrsil mänginud meeskond — Ottawa Senators. Jason Spezza viis külalised juba 90 sekundil juhtima ja avakolmandiku 17-ndaks minutiks juhtis Senators juba 4:0 (väravad Joe Corvo, Dean McAmmond ja Dany Heatley).

Devils jõudis küll Travis Zajaci, Brian Gionta ja Andy Greene`i väravatest 3:4-ni, kuid otsustava kolmandiku alguses kasvatas Wade Redden Senatorsi edu taas kaheväravaliseks.

30 sekundit enne normaalaja lõppu jõudis sihile Zach Parise, kuid mängu päästa enam ei suudetud. Ottawa juhib seeriat 1:0.