Avakolmandikul jäi Eesti 0:3 kaotusseisu, kuid suutis perioodi lõpuks vähendada vahe 2:3-le. Teise kolmandiku esimese kaheksa minutiga kasvas soomlaste eduseis juba 6:2-le, perioodi lõpuks oli seis 7:3. Viimasel kolmandikul viskasid soomlased veel kolm väravat, teenides seitsmeväravalise võidu. Eesti poolel viskasid täna Mats Tamme kaks ja Kaspar Kallion ühe värava.

A-alagrupi kolmas koht pannakse paika homme, kui Saksamaa mängib Šveitsiga. Kui Eesti ja Saksamaa - hetkel mõlemal 1 punkt - jäävad võrdsetele punktidele, hakatakse lugema väravate vahet. Praegu on see Saksamaal 7:18 ja Eestil 13:24. Seega kui Saksamaa homme kaotab, kuulub Eestile kolmas koht, mis tooks kaheksandikfinaali vastaseks Kanada.

Soome lõpetas alagrupi täisedu ehk 6 punktiga, Šveitsil on hetkel 2 punkti. Alagrupi kaks esimest pääsevad veerandfinaali, kaks viimast alustavad kaheksandikfinaalist.