Kolmanda koha saavutas Leedu esindaja Benas Gutkauskas ratsul Amarok.

Eestlastest tuli kõrgeimale positsioonile Gunnar Klettenberg hobusel Bingo (pildil), kes pääses ka ümberhüpetele ning tuli kokkuvõttes viiendale kohale.

Avatud klassi kahefaasilises sõidus kõrgusel kuni 140 cm olid eestlased üliedukad, pannes kinni kogu esikolmiku.

Sõidu võitis Rein Pill hobusel A Big Boy, teise koha saavutas Tiit Kivisild ratsul Cinnamon ning kolmandaks tulid Gunnar Klettenberg ja Cayenne Z.

Kõrgusel kuni 130 cm peetud parkuuri võitis valgevenelane Ibrahim Vaskov hobusel A-Capella 2. Teise koha saavutas eestlane Ivo Ots ratsul Amerante ning kolmandaks sõitsid end Rein Pill ja Tourans.

Samuti MK etapi finaalpäeval peetud kuni 130-sentimeetrise kahefaasilise parkuuri lõpetas esikohaga Kullo Kender hobusel San Antonio. Teiseks jäi Läti võistluspaar Linda Ansule ja Lemons ning kolmandaks tulid Tjorven Siiboja ja Burbon.

10.-12. juulini Harjumaal Ruila Ratsakeskuses toimunud takistussõidu MK-etapist võtsid osa 54 ratsanikku 104 hobusel.

Kokku oli kolme päeva jooksul kavas 14 erinevat parkuuri, mille kõrgused olid kuni 150 cm.

Võistlust aitas läbi viia ligi 70 vabatahtlikku kõikjalt üle Eesti.

Kesk-Euroopa liiga MK etappi takistussõidus korraldatakse Eestis iga-aastaselt alates 1993. aastast. Tegemist on tänavu suurima ratsaüritusega kogu Baltikumis.

Lisaks Eestile on etapil võistlejatega esindatud ka Läti, Leedu, Soome, Valgevene, Iirimaa ja Venemaa sportlased.