Teisipäeval lastud eelringis üllatas positiivselt sportvibu kadettide klassi laskur Hendrik Õun, kes lasi uue Eesti rekordi (665 punkti) ning tagas endale eelringis 114 sportlase hulgas 15. koha. Sportvibu kadettide neidude arvestuses oli Triinu Lilienthal 631 punktiga 87 neiu seas 26. kohal. Tubli tulemuse lasi ka plokkvibu kadettide klassis Robin Jäätma - 688 punkti ja oli selle tulemusega 47 noormehe hulgas 8. kohal.

Segavõistkondlikes duellides võitis sportvibu kadettide segapaar (Hendrik Õun/Triinu Lilienthal) esimeseks vastaseks olnud Venemaa võistkonda, kuid pidi järgmises ringis tunnistama neljanda asetusega Jaapani paremust. Kokkuvõttes Eestile tubli 6. koht 36 võistkonna hulgas.

Plokkvibu kadettide segapaar (Robin Jäätma/Meeri-Marita Paas) võitis samuti esimese ringi, kus vastaseks oli Iraani võistkond, ent pidid teises ringis tunnistama esimese asetusega Mehhiko segapaari paremust ning kokkuvõttes 8. koht.

Individuaalsetes duellides võitis Robin Jäätma plokkvibu kadettide klassis kaks vastast - 25. asetusega Kanada laskuri B. Klasseni ja 9. asetusega Taani laskuri C. Bergi. 1/4-duellis oli Jäätmal tasavägine duell esimese asetusega Puerto Rico laskuriga B. Alvarado Fernandeziga ning duelli võitja selgitati ümberlaskmisega, kus kahjuks oli vastase nool tsentrile lähemal ning Jäätmale seega 5. koht.

17. kohaga lõpetasis nii sportvibu kadettide klassis Triinu Lilienthal, plokkvibu juunioride klassis Lisell Jäätma kui plokkvibu kadettide klassis Meeri-Marita Paas.