Kokku võistles neljas võistlusklassis ligi 500 vibusportlast 33 riigist. Kohtade arv oli piiratud ja nii täitus 2 kuud tagasi kogu osalejate nimekiri juba 30 minuti jooksul peale ametliku registreerimise avamist. Eestlaste kiire reageerimine registreerimisel tasus end ära – koguni 2 laskurit pääsesid eelringist lõppvõistlusele.

Pärnat lasi rahvusvahelistes tingimustes ilusa tulemuse 570 punkti 600st võimalikust, mis jääb tema enda nimel olevale Eesti rekordile alla vaid 5 punkti. See andis talle ligi 100 naise seas 8. asetuse ja pääsu olümpiaringi. Esimese, 1/16 duelli vastaseks oli 25. asetusega Marlene Fernitz (GER). Ideaalilähedane laskmine Pärnati poolt – seeriad 29:29, 30:28, 30:28, 29:28 – andsid 7:1 duellivõidu. Teine vastane Irina Utkina (RUS) alistas esimeses duellis endast kõrgema asetusega poolatari 6:0. Pärnat-Utkina duell kulges aga järgmiselt – seeriad 29:27, 27:30, 27:29, 29:28, 26:27 andsid lõpptulemuseks 4:6. Utkina pääses edasi veerandfinaali, kus alistas kodupubliku ees võistelnud eelringi liidri Karina Winteri. Pärnat lõpetas turniiri 9. kohaga.

140 plokkvibu mehe seas lasi Evert Ressar 585 punkti ja see andis talle duellideks 15. asetuse. Esimeseks vastaseks oli Ressarist eelringis kõigest 1 punkti vähem lasknud mees – Magnus Carlsson (SWE). Kahjuks oli Ressar-Carlsson tasavägise duelli tulemuseks 142:144. See andis Ressarile protokolli lõppkohaks 17. koha ja tema vastane langes konkurentsist järgmises duellis.

Sportvibu klassis võitsid turniiri Florian Kahllund (GER) ja Camilla Nielsen (DEN). Plokkvibu klassis võitsid valitsev maailmameister Stephan Hansen (DEN) ja Irene Franchini (ITA). Järgmine suurem Euroopa siseturniir toimub jaanuari keskel Prantsusmaal Nimesis, kus on oodata 1300 sportlase osalust.