Kui Poola kõrgliiga avavoorus pidi Eesti koondise peatreeneri Gheorghe Cretu juhendatav Cupum leppima valusa 2:3 kaotusega, siis möödunud nädalavahetusel saavutati kodusaalis 3:2 (-22, 21, -17, 20, 10) paremus AZS Czestochowa meeskonna üle. Kõigis viies geimis algkoosseisus väljakuel tulnud Keith Pupart tõi võitjatele 10 punkti, kahes geimis vahetusest sekkunud Robert Tähe arvele kogunes üks edukas rünnakupunkt. Pupart realiseeris 24-st tõstest 7 (29%) ja lisas 3 blokipunkti. Täht sai neli tõstet, millest üks lõppes punktivõiduga. Neljateistkümne võistkonna konkurentsis kolme punktiga tabelis kaheksandal kohal paiknev Lubini esindus võõrustab homme koht kõrgemal asuvat Olsztyni Indykpol AZS-i, kirjutab volley.ee.

Kolme vooru järel Türgis kaotuseta jätkav Ankara Ziraat Bankasi mängis nädalavahetusel 3:0 (21, 17, 13) üle tabeli keskmiku Sahinbey Belediyesi. Taaskord pallis Bankasi diagonaalründaja kohal rootslane Marcus Nilsson, kes seekord piirdus seitsme punktiga. Oliver Venno sekkus mängu esimeses ja kolmandas geimis, lüües punktiks ainsa tõste. Kaheksa silma kogunud Ankara võistkond tõusis turniiritabeli tippu.

Meistrite liiga avamängus 17 punktiga suurepärase etteaste teinud Renee Teppan nädalavahetusel Austrias platsil ei käinud. Vaatamata sellele teenis Hypo Tirol koduväljakul kindla 3:0 (13, 20, 20) võidu Weizi VBC TLC üle. Neljas senitoimunud voorus neli kindlat võitu saavutanud Tirol hoiab täisedu 12 punktiga turniiritabelis esikohta.