Eestlaste parimana saavutas Kristjan Kuusik pronksmedali, kui pidi poolfinaalis tunnistama Riipineni 10:5 paremust. Teise-kolmanda koha saavutas Vadim Papizh Valgevenest.

Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe pidi seekord leppima 5. kohaga, kaotades veerandfinaalis just turniiri võitjale Pijus Labutisele seisuga 5:8.

Tallinnas Hill-Hill piljardiklubis toimunud turniiril selgitati Baltikumi parimad lisaks meestele ka naiste arvestuses. Osalema pääsesid hooaja 16 parimat. Turniiri taseme tugevust näitab selgelt asjaolu, et naiste arvestuses võttis võidu Euroopa edetabelis esikohta hoidev Margarita Fefilova, kes alistas ühepoolses finaalis seisuga 8:2 Läti esindaja Anna Prisjazhnuka.

Lõppenud hooajal osales meeste ja naiste arvestuses kokku 180 piljardisportlast. Lisaks Eestile olid esindatud piljardisportlased ka Lätist, Leedust, Soomest, Ukrainast, Valgevenst ja Venemaalt.