Naisjuunioride 3,66 km ja 21 KP-ga rajal suutis 148 osaleja seas kindlalt kiireim olla võistluse suurfavoriit ja eelmise päeva tavaraja võitja Simona Aebersold (Šveitsi) ajaga 15.35. Hõbeda võitis 26-sekundilise kaotusega Tereza Janosikova Tšehhist ja pronksi Csilla Gardonyi Ungarist (+1.02).

Eesti naisjuunioridest tegi hea jooksu Teele Telgma, kes sai 22. koha (+2.21). Eestlanna kommentaar: „Olin alates stardist täiesti omas maailmas ning keskendusin vaid oma jooksule. Tehnilistemates kohtades võtsin vajalikud paar sekundit, et lugeda teevalik täpselt välja. Kummalisel kombel kaotasin publiku ees läbijooksule lähenedes keskendumise ning panin ka vaatepunktist mööda. Kokku läks kaduma kuskil 20 sekundit, kuid see jääb täpselt arenguruumiks ning selle pärast ma pead norgu ei lase.“

Teiste Eesti neidude tulemused: 86. Kristel Kõivo (+4.30), 11. Emily Raudkepp (+5.48), 139. Lorely Kõrvel.

Meesjuunioride 4,07 km ja 24 KP-ga rajal saavutas üllatusvõidu sakslane Colin Kolbe ajaga 15.48. Hõbemedali võitis Matthew Fellbaum Suurbritanniast (+0.08) ja pronksi eelmise päeva tavaraja võitja Kasper Fosser Norrast (+0.09).

Eesti meesjuunioridel ei õnnestunud tasavägises konkurentsis kõrgete kohtade eest heidelda. Parimana saavutas Kaarel Hendrik Zernant 69. koha (+2.23). Ülejäänud Eesti noormeeste tulemused: 94. Kaarel vesilind (+3.00), 103. Andres Rõõm (+3.21), 111. Lauri Pähn (+3.48), 118. Kiur Erik Eensaar (+4.15), Oliver Küti tulemus tühistati.

Homme on võistlustel puhkepäev ja seejärel jätkub võistlusprogramm lühiraha kvalifikatsiooni ja finaaliga ning lõpetuseks toimuvad teatejooksud.