Meesteklassis saavutas kahe päeva kokkuvõttes pingelise võistluse tulemusena esikoha Paul Põhi — 147 lööki (1. päev 75 lööki, 2. päev 72 lööki). Teiseks tuli Mark Suursalu — 148 lööki (1. ja 2. päev 74 lööki).

Naisteklassi võitjaks tuli Annika Meos — 193 lööki (98 ja 95 lööki), teiseks Miina Põhi — 196 lööki (106 ja 90 lööki). Meesseenioride (55 ja vanemad) võitjaks tuli Carl Orav — 175 lööki (88 ja 87 lööki), teiseks Maido Pajo — 186 lööki (91 ja 95 lööki).

Meesjuunioride klassis võitis Egeti Liiv — 184 lööki (86 ja 98 lööki), teiseks tuli Marten Palm — 192 lööki (97 ja 95 lööki).

Niitvälja Karikavõistluste tulemuste põhjal kinnitati Eesti golfikoondis 5.-7. juulil Tallinna Golfiklubis toimuvateks meeskondlikeks Euroopa Meistrivõistluste kvalifikatsioonivõistlusteks.

Eestit esindavad Paul Põhi, Mark Suursalu, Egert Põldma, Henri Kiviorg, Martin Toom ja Gert Velsberg.