Eeljooksude rajad ei olnud väga tehnilised ja nõudsid eelkõige väga kiiret jooksu, kuid suurel kiirusel ja koguneva väsimuse foonil on vead ja ebakindlusmomendid lihtsad tekkima. Seda tuli ette kõigil Eesti koondise liikmetel, oma sooritusega rahuloluks ei olnud põhjust kellelgi. Finaalipääsule oli kõige lähemal Marianne Haug, kellel jäi sellest puudu 11 sekundit.

Eesti meestest oli parim Kenny Kivikas , kellel jäi finaalist puudu 29 sekundit, kuid tegemist oli arvatavasti läbi aegade ühe konkurentsitihedama eeljooksuga - viimane, kes sealt finaali pääses (2015. aasta MM-hõbe sellel distantsil - Martin Hubmann), kaotas võitjale vaid 27 sekundit! Kenny suurim vääratus tulenes kaardi murdekohas tekkinud valgest kriipsust, mis paistis välja justkui läbipääs aia ja hoone vahel, kuid ei olnud seda teps mitte.

Eestlaste kohad ja kaotused eeljooksu võitjale:

17. Marianne Haug (+ 1:29), 19. Margret Zimmermann (+1:54), 17. Kerstin Uiboupin (+2:01), 21. Kenny Kivikas (+0:56), 22. Sergei Rjabõškin (+1:18), 25. Ats Sõnajalg (+1:54)