Hõbeda sai 18 punktiga rootslaste jaht Sitting Duck kapten Claes Röjninguga roolis (4, 4, 5, 1, 1, 5, 3). Kolmanda koha võtsid 21 punktiga soomlased jahil Land Rover, kapten Sami Ekbald (3, 6, 11, 4, 2, 2, 4).

Eestlastele kuulusid meistrivõistlustel veel neljas ja kaheksas koht. Kapten Peter Šaraskini jaht Zuxu (5, 7, 4, 7, 6, 3, 2) teenis 27 punkti, kapten Tiit Vihuli jaht Black Pearl (1, 8, 8, 5, 4, 4, 6) sai 43 punkti.

Melges24 Eesti meistrivõistlustel pakkusid kohalikele sportlastele konkurentsi purjetajad Rootsist, Soomest ja Šveitsist, kokku võistlesid Pärnus 13 jahti.

Nädalavahetusel toimusid purjetamises ka Draakon-klassi lahtised Eesti meistrivõistlused, kui viis jahti pidasid Pirital võitja väljaselgitamiseks kuus võistlussõitu. Kuldmedalid said kaela Vadim Statsenko meeskond Moskvast, pjedestaalile tõusid veel kaks Kalevi Jahtklubi meeskonda -hõbemedali pälvis Mihhail Betriga meeskond ja pronksi Jevgeni Kazakov meeskond.