Lemmerannas alustas täna Surfilaager

 (6)
Laagri joonis ja tingmärgid
Lemmerannas alustas täna Surfilaager
Foto: Martin Dremljuga

Tänasest pühapäevani toimub Pärnumaal Lemmerannas järjekorras viieteistkümnes Surfilaager. Surfihuvilistele suunatud spordi- ja muusikafestival pakub hulgaliselt koolitusi ja võistlusi nii lohe- kui ka purjelauasurfaritele ning toob lavale 25 artisti Eestist ja mujalt.

Surfilaagri väravad avatai täna kell 15.00. Avamispäev on suunatud laagrisse sisse-elamiseks ning telkide ülespanemiseks. Kell 21:00 astub Rannalaval üles Rootsist pärit intiimne ja imeline Sunlight Heart.

Neljapäeva hommikul kell 10:00 algavad kohapealsed registreerimised SUP Eesti Meistrivõistlustele ning lohesurfaritele mõeldud Best Kite Downwind safarile. Esimsed koolitused algavad neljapäeval kell 10:30. Surfilaagri ametlik avamine leiab aset neljapäeval kell 21:00, pärast mida astub lavale Vaiko Eplik & Eliit. Õhtu jätkub legendaarse ansambel RADAR comeback kontserdiga ning Belgiast pärit Kapitan Korsakov live-showga.

Surfilaagris on võrdsed sportimisvõimalused ja võistlus- ning demoprogramm nii purjelauduritele kui lohetajatele. Kohapeal on võimalik osaleda surfikoolitustel, õppida maailmatasemel pro-sõitjatelt ning lisaks nautida aktiivset meelelahutust.