Kuuba ja Rüütel alustasid paarismängu võistlust põhiturniiri teisest ringist, sest maailma edetabeli koha alusel saadud kolmanda asetuse tõttu oldi esimeses ringis vabad. Nende vastasteks kuueteistkümne parema seas tulid Verlaine Faulmann ja Vimala Heriau Prantsusmaalt. Prantslannade vastu võideti kindlalt esimene geim 21:11, kuid teises geimis punkt-punktis kulgenud mängus tulid geimi teises pooles mõned lihtvead ja mäng läks otsustavasse kolmandasse geimi. Viimast geimi domineerisid taas eestlannad ja võitsid kohtumise 2:1 (21:11, 19:21, 21:11).

Veerandfinaalis minnakse vastamisi Taani paari Alexandra Boje ja Lena Grebakiga.

Teise Eesti paarina võistlesid Rootsis Kati-Kreet Marran ja Mari Ann Karjus. Esimeses ringis võideti Leedu parimaid Vytaute Fomiknaitet ja Gerda Voitechovskajat 2:0 (21:10, 26:24). Kaheksandikfinaalis olid vastaseks prantslannad Delphine Delrue ja Lea Palermo, kes nädal tagasi Tallinnas toimunud Euroopa karikaetapil jõudsid finaali. Karjus ja Marran pidid seekord tunnistama nende paremust 0:2 (10:21, 18:21).

Üksikmängus kvalifikatsioonist põhiturniirile pääsenud Kristin Kuuba mängis kolmanda asetusega maailma edetabeli 68. reketi Julie Finne-Ipseni vastu ja kaotas 8:21, 16:21.